Kurumsal

Kurumsal

Hakkımızda

2005 Yılından bu yana madencilik sektöründe faaliyetlerini sürdürmekte olan FARES, yapı kimyasalları sektörüne nitelikli, ekonomik ve pratik özelliklere sahip yapı kimyasalları üretmek amacıyla 2013 yılında kurulmuştur. Hammadde rezervlerini elinde bulunduran FARES, yapı kimyasalları sektöründe kısa bir zamanda marka olma yolunda önemli adımlar atmıştır.

Misyon

FARES olarak amacımız, ürün ve hizmet kalitesinde koşulsuz ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlarken; iş güvenliği, iş sağlığı ve çevre duyarlılığından ödün vermemektir.

Vizyon

Toplam kalite yönetimi felsefesi ile yapı kimyasalları sektöründe öncü olan global pazarda rekabet gücüne sahip güvenlir ve saygın bir kuruluş olmak.

Çevre Politikası

Kuruluşumuz, faaliyet kaynağının doğa olduğunun bilincindedir. Yaşanabilir bir çevre için, doğal kaynakların, ekolojik dengeye zarar vermeyecek şekilde işletilmesi yolunda gerekli tüm yatırımlar yapılmış olup, enerjinin etkin kullanılması ve geri dönüşümün desteklenmesi amaçlanmıştır. Bu doğrultuda FARES, Çevre Yönetim sisteminin uygulanması, denetlenmesi ve sürekli iyileştirilmesini taahhüt eder.